השלבים בבניית אתר

לפני שמתחילים את מלאכת בניית האתר, חשוב לתכנן את האתר לפרטי פרטים. מה יכלול האתר, איפה ימוקם כל רכיב, אילו פונקציות יהיו באתר, הרגלי גלישה וכן הלאה…

בחברת TalentSites נלווה אתכם מתכנון האתר, בניית האתר, קידום האתר ועד תמיכה מלאה.

השלבים בבניית אתר אינטרנט:

הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת TalentSites, נשמח לייעץ ולעמוד לרשותכם.

ברוכים הבאים!

חברת TalentSites בניית אתרים מתמחה במתן פתרונות אינטרנט מתקדמים. מבין שירותינו – בניית אתרים, עיצוב אתרים, קידום אתרים במנועי חיפוש, פיתוח ותכנון מערכת ניהול תוכן ומערכות ניהול נוספות.
בניית אתר תדמיתי - כיום לכל חברה קיים כרטיס ביקור רגיל ובנוסף כרטיס ביקור אינטרנטי, אתר אינטרנט. לא חשוב אם מדובר בחברה קטנה או בחברה גדולה, הלקוחות הבאים שלך נמצאים באינטרנט. באתר תוכל להציג לגולשים את שירותי החברה, רשימת הלקוחות, יצירת קשר קלה. בניית אתר תדמיתי מתחלק לשני סוגים, אתר תדמיתי סטטי ואתר תדמיתי דינאמי.

בניית אתר תדמיתי סטטי –

במידה ועדכון תכנים באתר שלכם יהיה לעיתים רחוקות, אנו ממליצים לחסוך בהוצאות ולקחת אתר תדמיתי סטטי. עדכון התכנים באתר יתבצע דרך קבצי ה HTML ללא ממשק ניהול. לא מומלץ לבחור באתר סטטי כאשר הינכם חסרי ידע ב HTML.

בניית אתר תדמיתי דינאמי –

עדכון תכנים חשוב לכם, אתם מעדכנים את האתר שלכם לעיתים קרובות, באמצעות מערכת ניהול התוכן שלנו תוכלו בצורה פשוטה, קלה נוחה וידידותית לעדכן את התוכן באתר. המערכת תומכת בקידום האתר, הוספה עריכה והסרה של עמודים, קישור תחת עמודי אב, ניהול מאמרים, מערכת תגובות ועוד אפשרויות נוספות הניתנות לפיתוח לפי בקשה.

צור קשר עכשיו ונשמח לעמוד לשרותך.